ما در کیان ایده مراقب قلب شما هستیم

روغن های طبیعی گیاهی از جمله داروهای طبیعی و پرخاصیتی هستند که امروزه استفاده از آن ها برای درمان و تسکین بسیاری از بیماری های جسم و روح توسط درمانگران شیوه های درمانی طبیعی توصیه و تجویز می شود. این روغن ها که از دانه، مغز، میوه و پوست آن ها تهیه می شود امروزه به صورت موضعی و خوراکی برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همکاران ما در کیان ایده افتخار دارند که تولید کننده انواع روغن های گیاهی برای شما هموطنان گرامی می باشند .

آیا با خواص بی نظیر روغن کنجد آشنایی دارید ؟

طبیعت این روغن گرم است، روی پرزهای معده را می پوشاند از این رو جهت مبتلایان به زخم معده ارزش زیادی دارد. روغن کنجد برای جلای موی سر بسیار مفید بوده، چاق کننده بدن، لطیف کننده صدا، زیادکننده استقامت بدن در برابر سموم جانوران گزنده است. همچنین مالیدن این روغن بر روی زخم سوختگی مفید است. اگر آن را با زرده تخم مرغ مخلوط کرده و روی ورم های جلدی و ورم پلک بگذارید آن را فرو می برد ضمن اینکه اثر ملین داشته و چون تند نمی شود در مصارف درمانی مرغوب تر از روغن زیتون است.افرادي كه مبتلا به سنگ كليه يا سنگ مثانه هستند مي‌توانند در كنار درمان اصلي خود از ماساژ روغن كنجد نيز براي تسكين درد ناشي از سنگ كليه يا سنگ مثانه بهره بگيرند. درمانگران طب سنتي ايران ماساژ روغن به دست آمده از دانه‌هاي كنجد را بهترين روش براي دفع سنگ كليه و مثانه مي‌دانند. آن‌ها براين باورند، درصورتي كه بيمار به‌طور مستمر از اين روغن براي ماساژ ناحيه مربوط به مثانه و كليه‌ها استفاده كند در مدت زمان كوتاهي قادر است سنگ را با دردسر كمتري دفع كند.

عرضه مستقیم روغن کنجد به صورت کلی و جزئی در کیان ایده

هموطنان گرامی می توانند بصورت مستقیم محصولات این شرکت را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند. عرضه روغن کنجد بصورت جزئی و کلی در کیان ایده امکان پذیر می باشد. افتخار ما در کیان ایده حساسیت و دقت بالا در تولید می باشد .

همکاران ما در کیان ایده

جعفر محمدی

جعفر محمدی

عضویت هیئت مدیره شرکت کیان ایده

جعفر محمدی عضویت هیئت مدیره شرکت کیان ایده

جعفر محمدی

جعفر محمدی

مدیر عامل

جعفر محمدی موسس و مدیر عامل شرکت کیان ایده